Natūrali kosmetika: privalumai ir trūkumai

natūrali kosmetikaŽmonės pagaliau suprato, kad turime atsigręžti į gamtą ir natūralius, neigiamo poveikio mūsų organizmui neturinčius dalykus. Būtent todėl šiuo metu itin populiarūs ekologiški ūkiai, organiški maisto produktai ir, žinoma, natūrali kosmetika. Tačiau kaip ir bet koks reiškinys, natūrali kosmetika turi ir privalumų, ir trūkumų.

Saugu vartoti

Bene pats svariausias argumentas, kodėl natūrali kosmetika yra tokia pravarti – tai, jog jos sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų. Jei perkate tikrai natūralią ir pripažintą kosmetiką, ji neužkimš jūsų porų, joje nerasite parabenų ar naftos produktų, kurie, giliai prasiskverbę po oda, patenka į jūsų organizmą ir trikdo imuniteto veiklai bei gali sukelti įvairias ligas, tarp jų ir vėžį. Beje, natūrali kosmetika taip pat sudėtyje neturi įvairių kvapiklių, kurie gali sukelti alergiją. Adidas Gazelle Soldes Tad jei jūsų oda jautri ir norite priemonių, kurios nesukeltų jokio šalutinio poveikio – ekologiškos kosmetikos priemonės kaip tik jums. asics gel lyte 3

Efektyvumas

Labai daug žmonių kvestionuoja natūralios kosmetikos veiksmingumą. Ji tikrai nepakerės žmonių, kurie nori efektą pajusti iš karto. nike air max homme Tačiau pasirinkus tinkamas priemones ir jas naudojant atsakingai, ilgainiui pastebimas tas pats rezultatas. Turbūt įdomu, koks tuomet skirtumas tarp natūralios ir sintetinės kosmetikos, jei jų poveikis tas pats?! Ogi labai paprastas – anaiptol nei įprastai naudojami gaminiai, natūrali kosmetika savo poveikio kaina neužkimš porų, nesuteiks tik laikino efekto, savo sudėtyje neturės naftos komponentų, kurie suteikia tik sudrėkintos odos iliuziją, nors iš tiesų dar labiau ją sausina. Tad visa tai gali tapti puikiu argumentu, kodėl gi natūrali kosmetika yra pranašesnė.

Raukšlių prevencija?!

Vis dėl to, yra nuomonių, kad natūrali kosmetika negali prasiskverbti į giliuosius sluoksnius – ten, kur formuojasi raukšlės, o jos pagaminimo technologijos naudoja tik natūralius aliejus, esą nepakankamai stiprius, kad jie galėtų stabdyti senėjimo procesus. Soldes Adidas Tačiau reikėtų pastebėti, kad svarbiausia odai – drėgmė ir kraujotaka. ugg pour homme pas cher Tad aliejai puikiai tinka jos drėkinimui, o už kraujotaką, deguonies pasisavinimą ir panašius procesus atsakingi ne kremai ar kosmetikos priemonės, o inovatyvios ir nekenksmingos procedūros, kurias gali atlikti specialistai.

Tagged with: , ,