Dantų balinimas geliu – žingsnis baltesnės šypsenos link

oralgen nupearl dantų balinimo rinkinys klipshop.ltŽodžiais „piešdami“ patrauklaus žmogaus portretą, tarp „sudedamųjų“ dalių beveik visada paminimi dantys. Nesvarbu, apie vyrą ar moterį kalbame, ši veido dalis patraukia dėmesį ir daug pasako apie šeimininką. Akinamai balti dantys automatiškai siejasi su tokiais epitetais kaip savimi pasitikintis, prisižiūrintis, sėkmingas, tvarkingas ir panašiai. adidas pas cher Na, o jei tavo šypsena nėra tokia įspūdinga, gali būti nurašytas…Kam rizikuoti to sulaukti, jei galima pasinaudoti prieinamomis galimybėmis? Burnos higiena ir dantų balininimas – procedūros, kurias išbando vis daugiau žmonių. Negana to, įmanomas ir dantų balinimas namų sąlygomis, atnešantis ne ką mažiau efektyvius rezultatus nei vizitas pas specialistą. Siūlomi įvairūs dantų balinimo būdai, pritaikyti atlikimui namų sąlygomis, dantų balinimas geliu – vienas jų.

Dantų balinimo gelis – kas tai yra ir kaip veikia?

Balinimo gelis – bespalvė, klampi masė, savo sudėtyje dažniausiai turinti karbamido peroksido, pasižyminčio danties emalį balinančiu efektu. adidas zx pas cher Dantų balinimas geliu gali būti atliekamas keliais būdais:

  • balinimo gelis specialiu pieštuku tepamas ant danties paviršiaus;
  • geliu pripildomos specialios kapos, kurios tvirtinamos ant dantų.

Ant balinamojo gelio pakuotės rasite išsamią produkto vartojimą instrukciją, beliks ja vadovautis. Dantų balinimo gelis įprastai rekomenduojamas naudoti iki 14 dienų. Viršyti nurodyto termino negalima – vietoj akinamai baltų dantų turėsite…nesveikus dantis. new balance baskets Tiesa, jei pasiektas spalvos pokyti tenkina, baigti balinti dantis galite anksčiau laiko. Cheap Fjallraven Kanken

Kaip ilgai išsilaiko pasiekti rezultatai?

Nei profesionalus, nei dantų balinimas namuose nėra vienkartinis procesas, kurio rezultatais, tai yra baltais dantimis, būtų galima džiaugtis visa likusį gyvenimą. Teoriškai dantų balinimas geliu veikia apie 4 mėnesius, vėliau dantys grįžta prie iki balinimo buvusios spalvos. Louboutin Pas Cher Vienas iš mitų, jog dantų balinimas tam tikra prasme įpareigoja procedūrą kartoti dar ir dar, priešingu atveju dantys tampa tamsesni nei buvo. Tai – visiškas pramanas. Sprendimas, ar ir toliau balinti dantis, priklauso nuo individualių norų. Nurodytas laikas nėra galutinis terminas, iki kurio galėsite džiaugstis baltesniais dantimis. Spalva gali pasikeisti ir po mėnesio, ir po metų. Įtakos turi ne tik taisyklinga dantų priežiūra, bet ir genetika, mitybos įpročiai (jei kasdien gersite kavą, arbatą ar dažnai mėgautis raudonuoju vynu, dantys netruks patamsėti) bei gyvenimo būdas (rūkymas šiuo atveju – didelis priešas).

Ar dantų balinimas geliu nėra kenksmingas?

Nesvarbu, kokia dantų balinimo sistema naudojama, tam tikras neigiamas poveikis dantims padaromas, bet jis nėra ilgalaikis. Nusprendus balinti dantis, reikia nusiteikti, jog kelias dienas atsiras jautrumas reaguojant į šaltį bei karštį. Dantų balinimas namų sąlygomis pakenkti dantų būklei ar sveikatai apskritai gali tik tokiu atveju, jei yra atliekamas neteisingai (nesilaikoma instrukcijos ar maksimalios procedūros trukmės), nepaisant odontologo draudimo tai daryti ar su juo prieš tai iš viso nesikonsultavus. Jei sergama dantų ir dantenų ligomis, nustatomas jautrumas balinimo gelio sudėtinėms dalims ar pasireiškia virškinimo sistemos jautrumas, dantų balinti nerekomenduojama.

Tagged with: , , ,