Kaip jau pavadinimas gali pasufleruoti, šie kontaktiniai lęšiai skirti naudoti tik vienai dienai. Tačiau dar tiksliai pasigilinę į naudojimo instrukcija, galime pastebėti, jog juos reiktų įsidėti tik vieną kartą, o išsiėmus jau išmesti, tad praktiškai neišeitų naudotis pilną dieną, jeigu norėtumėte jos eigoje išsiimti. Tai patogus variantas, kuomet keliaujama ir sunkiau pasirūpinti įprastiems lęšiams laikyti reikalingu indeliu bei skysčiu arba tuomet, kai šis priemonė naudojama ne nuolat, o tik ypatingais atvejais, kažką veikiant ir mėnesiniai lęšiai dėl to visai nereikalingi, nes daugumą laiko jie tiesiog prastovėtų nenaudojami.

Vienadieniai lęšiai ir kaip nepasimesti tarp jų gausos

Daugumai tokie pavadinimai kaip Dailies aqua comfort plus vienadieniai kontaktiniai lęšiai arba Switch premier kontaktiniai lęšiai gali nedaug ką sakyti, jeigu jūsų naudojami, pavyzdžiui, Eyesmile lęšiai, taigi, kaip nepasimesti tarp tokio gausaus asortimento ir kaip iš visų jų išsirinkti tikrai gerą variantą. Šioje vietoje svarbu suprasti, kad sudėtingais pavadinimais išskiriamo produktai pabrėžiant jų specialias savybes, kurios tampa savotišku privalumu lyginant su kitais. Tačiau tiesa truputį kitokia ir neretai viskas tarnauja marketingo tikslams kaip reklama, o ne kaip pagalbinė priemonė pirkėjui renkantis jam labiausiai tinkantį variantą. Pirmoje vietoje vadovautis reikėtų gydytojų rekomendacijomis, o jeigu vis tiek nelengva išsirinkti, nereikėtų bijoti paklausti gydytoja arba pardavėjo, kuo skiriasi tam tikri produktai, o tuomet įvertinti ar jums tikrai tai aktualu.

Vienadieniai spalvoti lęšiai – paprasčiausias būdas išvaizdai pakeisti

Kartais gyvenime pasitaiko tokių dienų arba ypatingų progų, kuomet norisi tikrai išskirtinės išvaizdos, o kardinaliems pokyčiams prisiruošti ir skirti laiko niekaip nepavyksta. Būtent tokiu atveju gana gera išeitimi gali tapti vienkartiniai kontaktiniai lęšiai, kurie jūsų akių spalvą gali pakeisti į praktiškai bet kokią. O prie to dar reikėtų pridėti ne tik spalvos pokytį, bet ir unikalų raštą. Nors tai gali skambėti kaip smulkmena, tačiau tokie vienadieniai lęšiai tikrai niekam nepraslys pro akis, o tai leis išsiskirti net iš didžiausios minios. Be to, šis pokytis yra trumpalaikis, tad nereikia baimintos, jog vėliau dėl kažkokių drastiškų stiliaus pakeitimų gailėsitės, tai irgi labai didelis privalumas.

Ar mano lęšiai gali pakenkti akims?

Rizika labiausiai priklauso nuo naudojimo, o ne nuo pačio produkto, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį ir viską daryti nenukrypstant nuo instrukcijų bei rekomendacijų. Tuomet tikrai nereikės baimintis, kad galite kažkaip pakenkti savo sveikatai. Šioje vietoje saugiausi yra vienadieniai lęšiai, kadangi bene dažniausias negalavimas susijęs su lęšių naudojimu yra akies užkrėtimas, kas atsiranda dėl ant šio daikto esančių nešvarumų. Tad išpakavus ir iškart įsidėjus naują daiktą infekcijos rizika yra pati mažiausia. Tačiau jeigu naudojami ne vienam kartui skirti lęšiai, tuomet viskas priklauso nuo jų laikymo sąlygų, kurioms reikėtų skirti pakankamai dėmesio. Taip pat rizika kyla maudantis, todėl neretai gydytojai rekomenduoja prieš tai darant išsiimti lęšius bei juos saugiau padėti ir įsidėti tik po maudynių. Aišku, to negalima daryti su vienam kartui naudoti skirtu daiktu, išimti jie neturi būti naudojami pakartotinai.