Tik reklamose įvardijamas vienas ir labai konkretus gaminys, kuris marketingo specialistų pateikiamas kaip pat geriausias, pasižymintis išskirtinėmis savybėmis ir net nevertas lyginimo su kitais produktais. Tačiau realybėje viskas yra kitaip – tikrai negali būti pasakyta, kurie vaistai nuo slogos yra patys geriausi, kadangi daugumą jų sudaro panašios arba netgi tos pačios veikliosios medžiagos, tad ir poveikis bus panašus. Būtent pagal sudedamąsias dalis ir turėtų vykti jūsų pasirinkimas, aišku, geriausia yra pasikonsultuoti su gydytoju, kuris tikrai patars patikimą bei išbandytą variantą. O jeigu nenorite lankytis poliklinikoje ar dėl gana nerimto negalavimo neplanuojate tam skirti laiko, tuomet visada galima pasitarti su vaistininku, kuris tikrai žinos, ką pasiūlyti bei rekomenduoti atsižvelgiant tiek į jūsų negalavimą, tiek ir į finansinį aspektą.

Ar homeopatiniai vaistai nuo slogos veiksmingi?

Šie preparatai gali suvilioti ne tik natūralumo šalininkus, tačiau ir nelabai besidominčius, kokie yra skirtingų rūšių vaistai ir kuo paremtas jų veikimas. O homeopatiniai galėtų būti praktiškai tas pats, kas liaudiški vaistai nuo slogos su vieninteliu skirtumu – jie parduodami kaip ir visų kitų rūšių medikamentai, tad realiai skiriasi tik įpakavimas. Aišku, negalima kategoriškai teigi, jog tokie vaistai nuo slogos nebus visiškai veiksmingi, kartais tikrai gali padėti ir natūralios medžiagos, tačiau naudojant šiuos preparatus niekada nebūsite tikri, kad jie tikrai turės kažkokį poveikį, kadangi jokiais tyrimais nėra įrodytas juose esančių medžiagų veiksmingumas.

Greitas slogos gydymas ir nuo ko pradėti?

Nors sloga dažniausiai nėra priskiriama prie rimtų negalavimų, tačiau su ja tenka kovoti bene dažniausiai iš visų ligų ir nors nėra labai pavojinga, tačiau simptomai tikrai varginantys, tad norisi kaip įmanoma greičiau ją įveikti. Aišku, galima tikėti sakančiais, jog tai praeis savaime, tiesiog reikia poilsio, tačiau geriausiai tą padaryti padės vaistai nuo slogos, kurių pasiūla rinkoje tikrai didžiulė. Dažniausiai parduodami vaistai nuo slogos Camelia vaistinėje yra nereceptiniai, tad juos galite įsigyti ir be apsilankymo pas gydytoją ir pradėti vartoti praktiškai iškart, kai pajutote pirmuosius simptomus, tuomet geras variantas galėtų būti vaistai nuo slogos Sinupret. Aišku, kažkiek uždelsus gali tekti rinktis ir kitą preparatą, kuris užtikrintų, jog neprasidėtų sinusitas ir čia tikrai pagelbės vaistai nuo slogos sinusito, kurie turi veikliųjų medžiagų galinčių sėkmingai kovoti su šia liga.

Ar vaistai nuo slogos ir gerklės veikia efektyviau?

Pagrindinis tokių vaistų išskirtinumas yra jų universalumas, kurio dėka jie vienu metu gali spręsti netgi du negalavimas. Tačiau tai nereiškia, jog jie tą darys efektyviau, negu kad vaistai nuo slogos arba gerklės, kurie skirti kovoto tik su viena iš šių, dažniausiai, peršalimo sukeltų problemų. Taip pat natūralu, jog universalus daiktas kažkurioje vienoje srityje nėra toks geras kaip konkrečiai jai skirtas gaminys, ne išimtis yra ir su vaistais. Todėl specialistai rekomenduoja labiausiai atsižvelgti į asmeninius simptomus ir būtent pagal juos rinktis vaistus, nes tikrai gali būti, jog jums universalaus preparato netgi nereikia.