Kodėl verta vertėtų rinktis „GoPro“

go pro nuomaNorite turėti gerą veiksmo kamerą, bet nežinote ar verta? Šiame tekste mes aptarsime jos privalumus ir minusus.

Visų pirma, „Gopro“ kamera yra labai nedidelė. Ji telpa visur ir ją patogu naudotis. Ji puikia tinka aktyviai keliaujantiems, nes korpusas tvirtas ir jūs jos tikrai „nesutrinsite“ savo daiktuose.

Pati kamera apsaugota nuo drėgmės – tai reiškia, kad jūs ja galite naudoti esant prastomis oro sąlygomis, nebijoti ją numesti ant sniego, ar su ja nardyti, Go Pro nuoma specialistai teigia, kad „waterproof“ privalumas nėra vien tik dėl vandens, kameros nesugadins jūros druska ar smėlis, nes ji neturi jokių tarpelių, kur visa tai gali kauptis. Taip pat kameros korpusas yra labai tvirtas. Neskaitant to, kad prieš paleidžiant naują „GoPro“ kamerų seriją, jos būna ištestuojamos, bet visada įdomu pasižiūrėti kaip jas testuoja eilinis naudotojas. „Youtube“ kanale galima rasti begale filmuotos medžiagos, kaip testuoja jos atsparumą smūgiams – garantuojame, liksite sužavėti, kamerą drąsiai galima lyginti su legendinės „Nokia 3310“ atsparumu.

Pasak Go Pro nuoma, kamera yra lengvai tvirtinama. Prie kameros galima nusipirkti arba išsinuomoti tvirtinimo priedus: prie riešo, šalmo, krūtinės, automobilio stiklo ir t.t. Kur norėsite, ten prisitvirtinsite, kamera jums nemaišys važiuojant dviračiu ar kopiant į kalno viršunę.

Na ir svarbiausia GoPro Hero 6 funkcija, tai HD/4K filmavimo ir fotografavimo galimybės. Su kamera galima filmuoti net iki 60 fps, o jeigu norite daryti nuotraukas, tai kamera fotografuoja 12 megapikselių kokybe. Turėsite puikios kokybės vaizdinės medžiagos, nuo kokybiškos filmuotos medžiagos iki nuotraukų.

Tačiau yra ir keletas kameros minusų, tačiau viso to nepriskirkime vien tik „GoPro“ gaminiams, visos veiksmo kameros (panašaus profilio) susiduria su tokiomis pačiomis problemomis.

Reikia investuoti nemažai laiko norint išmokti kokybiškai apdoroti filmuotą medžiagą, nors kamera yra priskiriama prie mėgėjų kategorijos, bet montuoti filmukus yra daug sunkiau nei juos filmuoti, aišku, internete rasite nemažai patarimų, kokias programas naudoti ir kaip kokybiškai ją sumontuoti.

Deja, bet „GoPro“ fotografuoja tik „JPEG“ formatu, tai nėra gerai, jeigu planuojate savo nuotraukas pardavinėti, bet nenusiminkite, vaizdo kokybė yra labai aukšta.

Na ir pagrindinis šio tipo kamerų minusas. Go Pro nuoma teigia, kad norint nufilmuoti nemažai video medžiagos jums būtinai reikės didelės talpos atminties kortelės ir bent vienos papildomos baterijos. Pateiksiu pavyzdį, statistiškai kalnuose slidinėjama apie dvi valandas, atmetant keltuvų ir poilsio sunaudojamą laiką. 4K formatu, kamera filmuoja apie 60 minučių, todėl jeigu norite apsidrausti ir nufilmuoti visos dienos įvykius, būtinai turėkite papildomą bateriją. O pupuliarioji „SanDisk“ 128 GB atminties kortelė kainuoja nuo 40 Eur, rekomenduojame rinktis ne mažesnę, nes juk būna ir nenumatytų atvejų – į kelionę nepasiėmete kompiuterio ir negalite iškelti duomenų, todėl tenka taupyti kameros vietą ir t.t.

Štai ir viskas, tikimės, kad jums padėsime išsirinkti norimą kamerą, arba bent prieš perkant ją išsinuomosite iš gopronuoma.eu ir pajusite ar jums jos tikrai reikia.

Tagged with: , , , ,