Durų kokybę lemia gamyboje naudojamos medžiagos ir mechanizmai

puikios kokybės stumdomų spintų pasirinkimasBaldų įvairovė prekybos vietose ir stebina, ir džiugina. Net išrankiausias klientas tikrai atras širdžiai mielą baldą. Tiems, kuriems svarbiausia baldo išorė, pirkimo metu labiausiai rūpės spalvos, dizaino sprendimai. Būtent šie aspektai lems, ar baldą įsigys, ar ne. Tačiau ta dalis pirkėjų, kuriems svarbiausia yra kokybė, supranta, kad bene kiekvieno baldo kokybę lemia gamybos procesas ir naudojamos medžiagos ir mechanizmai.

Pakalbėkime apie spintas, kadangi tai toks baldas, be kurio sunku būtų išsiversti tiek namuose, tiek ir darbo patalpose. Norint įsigyti kokybišką spintą, kuria džiaugsitės ilgai, reikia rinktis kokybiškas medžiagas ir mechanizmus. Tiesa, prieš įsigydami spintą turite nuspręsti vieną esminį aspektą – ar norite spintos atveriamomis ar stumdomomis durimis. Jei nesate nusprendę, pateikiame kelis aspektus palyginti:

  • stumdomos durys užima mažiau vietos palyginti su atveriamomis, kurios atsidaro į kambario erdvę;
  • stumdomos durys puikiai montuojamos nestandartinių išplanavimų patalpose, mansardose ir pan., o spintos atveriamomis durinis – ne;
  • stumdomos durys palyginti su atveriamomis užtikrina saugumą, ypač vaikų, nes jomis neprisispausite pirštų;
  • stumdomos durys dėl švelnaus uždarymo mechanizmo niekada netrikdys tylos garsiu bumbtelėjimu;
  • stumdomos durys turi daugiau dizaino galimybių palyginti su atveriamomis durimis;
  • stumdomų durų mechanizmai, jei jie kokybiški, genda rečiau ir yra ilgaamžiškesni palyginti su atveriamų durų mechanizmais.

Stumdomos spintos savo praktiškumu ir funkcionalumu dar nė vieno nenuvylė. Tik svarbu atidžiai pasirinkti gamintoją ir medžiagas. Slider.lt – puikios kokybės stumdomų spintų pasirinkimas. Slider.lt teikia prioritetą aukščiausios kokybės stumdomų spintų gamyboje naudojamoms medžiagoms ir mechanizmams. Slider siūlo tokius stumdomų durų profilius: Profi, Eko, Modena, Mansardinių durų sistema, Modena Hide, mansardinės Hide durys.

Profi sistema užtikrins stabilų ir tylų durų judėjimą. Kelios iš Profi sistemos rankenėlių yra dvipusės, todėl jos puikiai tinka ne tik stumdomoms spintoms, bet ir pertvarų durų gamybai. Aliuminio sistema Eko suderina kokybę, tvirtumą ir patrauklią kainą. Šie profiliai yra ekonominės klasės, tačiau jų kokybė aukšta, stumdomos durys su šiais profiliais bus ilgaamžės, o kaina, kurią mokėsite, nebus aukšta. Šios sistemos išskirtiniu bruožu yra itin patogus ir paprastas durų surinkimas. Naujos kartos aliuminio sistema Modena pasižymi modernumu, ji priskiriama prabangos grupei, sistema yra išskirtinio dizaino ir sudaro galimybes gaminti labai stilingas, vizualiais išskirtinai atrodančias spintas. Itin plonos rankenėlės suteikia stilingo grakštumo, o šešios profilių spalvos neapriboja Jūsų pasirinkimo – galėsite pasirinkti, kurios spalvos profiliai geriausiai derės prie Jūsų interjero. Dėl Mansardinių durų sistemos Jūs stumdomas duris galėsite įsirengti tokiose patalpose, kur spinta atveriamomis duris tikrai nebūtų įmanoma. Mansardinės stumdomos durys idealiai derės patalpose žemomis lubomis, taip pat lubomis, kurios eina įstrižai, patalpose su nuožulniomis sienomis ir pan. Naujos kartos Modena Hide sistema išlaiko visas Modena sistemos savybes, o konstrukcija turi viršuje ratuką, kuris leidžia paslėpti viršutinį bėgelį. Tokia spinta sukurs ypatingą lengvumą, prabangą patalpoje. Mansardinės Hide durys – galimybė neįprastą lengvumą ir prabangą pritaikyti nestandartinėje patalpoje.

Minėtos sistemos visiškai leidžia pamiršti senuosius stumdomų durų profilius, kurie spintas darydavo neišvaizdžias ir nevisada patraukliai atrodančias. Slider stumdomų spintų gamyboje naudojami stumdomų durų profiliai sukurti tam, kad Jūs turėtumėte dailiai, prabangiai atrodančią spintą.

Tagged with: , , ,