Ne kartą esame girdėję, kaip klientai garsiai kalbasi apie spalvotus lęšius. Vis dėl to, tai gana įdomus produktas. Visi nori jį išbandyti. Kartais tokie lęšiai kainuoja brangiau, kartais pigiau, tačiau kainos nebus didesnės nei penkiasdešimt eurų. Svarbu žinoti, kad prieš perkant bet kokius lęšius reikėtų pasitarti su specialistais. Kai kuriuose lęšių parduotuvėse parduodami ir paprasti akiniai, todėl ten yra akių gydytojas. Spalvoti kontaktiniai lęšiai Lietuvoje atsirado ne taip jau ir seniai. Kai kurie galvoja, kad jų Lietuvoje nusipirkti iš viso nėra įmanoma. Tačiau, tai klaidingas mąstymas. Galime drąsiai teigti, kad verslininkai jau seniai bendradarbiauja su didelėmis lęšių gamyklomis, todėl gali užtikrinti kokybiškų produktų tiekimą. Kitas svarbus aspektas yra tai, kad nereikėtų pirkti iš pirmos pasitaikiusios parduotuvės. Kiekvienam klientui aiškiname, kad prieš perkant bet kokį produktą, reikia peržiūrėti kuo daugiau pasiūlymų ir tik tuomet galima išsirinkti gerą kainą ir kokybę.

Kokybės beieškant….

Klientai nori gražių produktų ir gerų kainų, tačiau tik vienas kitas supranta, kad spalvoti kontaktiniai lęšiai yra nešiojami, kai akys nėra pačios geriausios. Todėl šioje situacijoje pirkti kažkokius prastus produktus tikrai nereikėtų. Paskaitykite informaciją Lietuvos forumuose. Čia gausu klientų atsiliepimų, kaip jie pirko kokias geresnes prekes ir kaip juos apgavo. Juk internete labai daug “fake” pardavėjų, kurie tik ir taikosi gauti kuo daugiau naudos iš kliento. Niekas negalvoja apie kokybiškų prekių pristatymą, todėl šioje vietoje reikėtų gerai pagalvoti prieš tai, kai nuspręsite nusipirkti tokias prekes. Kitas variantas tiesiog atlikti išsamią analizę. Pasinaudokite paieškos sistema ir susiraskite kuo daugiau produkcijos pardavėjų. Sekantis žingsnis parašykite užklausas visiems pardavėjams. Taip, jau po kelių valandų gausite daug komercinių pasiūlymų ir galėsite įvertinti kiek realiai kainuoja kokybiški lęšiai.

Ekspertas dalinasi patirtimi. Naudingi patarimai

Kaip jau supratote, perkant bet kokią prekę nereikia labai skubėti. Geriausia viską daryti metodiškai. Kai kas galvoja, kad visos įmonės pardavinėja kokybišką produkciją, tačiau taip tikrai nėra. Skiriasi tiek kainos, tiek kokybė. Kadangi daug metų dirbame šioje srityje, tai gerai suprantame kaip viskas vyksta. Nepirkite iš ten, kur neatrodo rimta parduotuvė. Geriausia, kada pardavėjas turi net tik paprastą el. parduotuvę, bet tradicinį saloną. Tai atrodo žymiai patikimiau. Juk logiška, kad atsidaryti vien tik el.parduotuvę kainuos daug kartų mažiau, nei kartu įsirengti gražų prekybos saloną. Jeigu verslininkas investuoja nemažus pinigus, tuomet kyla klausimas, kodėl kiti taip nedaro. Reikia suprasti, kad rimtesnės kompanijos tikrai neužsiims kažkokias produktų nepristatymais, todėl iš jų galima drąsiai pirkti.