Apie visus anglų kalbos kursus būtų galima pasakyti vieną dalyką – tai yra ypač puiki investicija, kuri gali suteikti jums labai daug puikių galimybių. Tačiau nesunku pastebėti, kad visi panašumai ties tuo ir baigiasi. Iš tiesų tarp visų galimų rinktis anglų kalbos kursų egzistuoja ir daugybė skirtumų ir būtent todėl juos galima skirstyti pagal įvairius kriterijus. Taigi, kviečiame sužinoti, kaip skirstomi anglų kalbos kursai ir galbūt tai padės jums apsispręsti, į kuriuos iš jų investuoti savo pinigus.       

Kam jie skirti?

Vienas iš kriterijų, pagal kurį galime skirstyti anglų kalbos kursus, yra žmonių grupės, kuriems tie kursai skirti. Dažniausiai skirstoma į šias grupes: mokiniai, studentai, suaugusieji, senjorai, o dažnai kiekviena iš šių grupių suskirstoma ir dar į kelis pogrupius. Pavyzdžiui, jei kalbame apie anglų kalbos kursus mokiniams, tai gali būti anglų kalbos kursai pradinių klasių mokiniams; anglų kalbos kursai abiturientams ir t.t. Jei kalbame apie anglų kalbos kursus suaugusiems, gali būti skiriami verslo anglų kalbos kursai; anglų kalbos kursai pardavimų vadybininkams ir t.t. Kursus, pagal įvairias grupes, galite rasti sbemokykla.lt.

Kaip vyks mokymosi procesas? 

Tai, kaip bus vykdomas mokymosi procesas, yra dar vienas kriterijus, pagal kurį galime skirstyti  anglų kalbos kursus. Nors ilgą laiką buvo ypač populiarūs anglų kalbos kursai, kai mokymasis vykdavo fizinėje plotmėje, dėmesį verta atkreipti į tai, kad jau tikrai ne vienerius metus galima rinktis ir anglų kursus, vykdomus nuotoliniu būdu. Belieka tik pridurti, kad šis pasirinkimas netruko ypač sparčiai išpopuliarėti, kadangi iš tiesų turi labai daug puikių privalumų – besimokantieji sutaupo daug laiko; be to, tokius mokymus gali rinktis ir kitų miestų gyventojai.

Individualus arba grupinis mokymasis

Dar vienas kriterijus, pagal kurį taip pat galima skirstyti anglų kalbos kursai, yra mokymo pobūdis – individualus arba grupinis. Dėmesį verta akcentuoti, kad ir vienas, ir kitas pasirinkimas turi savitų privalumų, todėl besirenkantieji turi labai atsakingai įvertinti, koks mokymosi procesas būtų pats naudingiausias.

Įvertinę, pagal kiek daug įvairių kriterijų yra skirstomi anglų kalbos kursai, netruksite suprasti, kodėl siūloma tokia didelė įvairovė, o ir išsirinkti bus kur kas lengviau.